Loading

KUP BILETY I KARNETY

The Symphony of Heroes 99-149 PLN – KUP BILET

The Jazz of Grim Fandango 99-149 PLN (VIP 239 PLN*) – KUP BILET

The Symphony of the Forest 69-129 PLN (VIP 179 PLN*) – KUP BILET

The Symphony of the Storm 129-169 PLN (VIP 249 PLN*) – KUP BILET

*Bilety VIP (dostępne tylko 50 biletów na każdy koncert) umożliwają wstęp na sesję meet&greet z danym kompozytorem po koncercie (Neal Acree dla The Symphony of the Storm, Peter McConnell dla The Jazz of Grim Fandango, Gareth Coker dla The Symphony of the Forest)

Zwykły Karnet 499 PLN (Early Bird – dostępnych tylko 100 karnetów) – KUP KARNET

Wybierz to samo miejsce w strefie A na wszystkie 4 koncerty

Kartet VIP 799 PLN (Early Bird – dostępnych tylko 32 karnety) – KUP KARNET

Wybierz najlepsze miejsce na każdy z 4 koncertów

Umożliwia wstęp na sesje meet&greet ze wszystkimi kompozytorami

Prelekcja Borislav Slavov – REJESTRACJA

MasterClass Gareth Coker – REJESTRACJA

MasterClass Neal Acree – REJESTRACJA

Prelekcja Peter McConnell – REJESTRACJA

Panel – Gareth Coker, Neal Acree, Peter McConnell, Arkadiusz Reikowski, Mikołaj Stroiński – REJESTRACJA

KARNETY FESTIWALOWE

Zwykły Karnet 499 PLN (Early Bird – dostępnych tylko 100 karnetów)
– Wybierz to samo miejsce w strefie A na wszystkie 4 koncerty
 
Karnet VIP 799 PLN (Early Bird – dostępnych tylko 32 karnety)
– Wybierz najlepsze miejsce na każdy z 4 koncertów
– Umożliwia wstęp na sesje meet&greet ze wszystkimi kompozytorami po koncertach (Neal Acree, Peter McConnell, Gareth Coker)

WYBIERZ MIEJSCA

THE SYMPHONY OF HEROES

Heroes of Might and Magic, jedna z najsłynniejszych serii gier strategicznych, zgromadziła wokół siebie niesamowitą społeczność graczy i fascynatów niezwykłej muzyki Paula Anthony’ego Romero. Mieliśmy zaszczyt wprowadzić ją do filharmonii, gdy w ubiegłym roku została po raz pierwszy w historii odegrana na żywo przez pełną orkiestrę symfoniczną w Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

To wydarzenie, nazwane przez nas The Symphony of Heroes, przyciągnęło do gmachu Narodowego Forum Muzyki setki pasjonatów, by mogli po raz pierwszy na żywo usłyszeć te niezapomniane melodie w formie trzech suit symfonicznych zaaranżowanych specjalnie na tę okazję. The Symphony of Heroes to wyrafinowane dzieło sztuki. Po niemalże dwóch dekadach, ta partytura przywraca do życia muzykę z drugiej, trzeciej i czwartej części serii Heroes of Might and Magic w formie nowych aranżacji. Teraz, w ramach pierwszej edycji organizowanego przez nas Game Music Festival, ponownie na scenie wystąpią artyści Orkiestry NFM – łącznie osiemdziesięcioosobowy zespół muzyków – pod batutą światowej sławy dyrygenta Adama Klocka.

Ceny indywidualnych biletów: The Symphony of Heroes Strefa C – 99 PLN, Strefa B – 129 PLN, Strefa A – 149 PLN

WYBIERZ MIEJSCA

THE JAZZ OF GRIM FANDANGO

Minęło równo 20 lat, odkąd Grim Fandango zostało wydane i na zawsze zmieniło świat gier wideo. Jego niesamowita ścieżka dźwiękowa przenosi słuchaczy w klimaty nowoorleańskiego jazzu już od pierwszych taktów. Swingująca perkusja, wciągający rytm kontrabasu, agresywne akcenty fortepianowe, świetnie brzmiące dęciaki. Prawdziwie ponadczasowa klasyka! Ten koncert to jazzowa uczta dla smakoszy. Topowi jazzmani z big bandu Bartosza Pernala zabiorą Was do lat dwudziestych – z twistem.

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że koncert The Jazz of Grim Fandango będzie całkowicie unikatowym wydarzeniem uświetniającym 20. rocznicę Grim Fandango i jego muzyki. Kompozytor Peter McConnell we własnej osobie zawita do Wrocławia! Nie tylko będzie obecny podczas całego Game Music Festival, ale też dołączy do jazzmanów na scenie, aby razem z nimi stworzyć niepowtarzalne show.

Ceny indywidualnych biletów: The Jazz of Fandango Strefa C – 99 PLN, Strefa B – 129 PLN, Strefa A – 149 PLN, VIP – 239 PLN*
*Bilety VIP (tylko 50 biletów dostępnych) umożliwiają wstęp na sesję meet&greet z kompozytorem – Peterem McConnellem po koncercie

Koncert jest realizowany we współpracy z Disney Interactive oraz Double Fine Productions.

WYBIERZ MIEJSCA

THE SYMPHONY OF THE FOREST

Jak opisalibyście Ori and the Blind Forest używając pojedynczego słowa? Piękno. Ta gra jest po prostu subtelnym i wyrafinowanym dziełem sztuki. Twórcy osiągnęli taki efekt nie tylko dzięki świetnej oprawie graficznej. Duszą tej gry jest jej muzyka. Ten niesamowity soundtrack posłużył za bazę naszej Symphony of the Forest. Dołącznie do artystów Narodowego Forum Muzyki. Zabiorą was w niezapomnianą podróż po starożytnych lasach.

Mamy zaszczyt przygotować niesamowity koncert symfoniczy z muzyką z Ori and the Blind Forest. Ta ścieżka dźwiękowa ma wielki potencjał, aby zagrano ją na żywo w wersji czysto akustycznej. Sala koncertowa Narodowego Forum Muzyki wypełni się pięknymi melodiami skomponowanymi przez Garetha Cokera, który osobiście pojawi się we Wrocławiu na cały Game Music Festival!

Ceny indywidualnych biletów: The Symphony of the Forest Strefa C – 69 PLN, Strefa B – 99 PLN, Strefa A – 129 PLN, VIP – 179 PLN*
*Bilety VIP (tylko 50 biletów dostępnych) umożliwiają wstęp na sesję meet&greet z kompozytorem – Garethem Cokerem po koncercie

WYBIERZ MIEJSCA

THE SYMPHONY OF THE STORM

The Symphony of the Storm składa się z trzech potężnych suit, które przeniosą słuchaczy do świata trzech wybitnych serii gier. Pierwsza z nich poświęcona jest serii Diablo. Druga obejmuje World of Warcraft wraz z jego dodatkami. Trzecia zawiera muzykę z cyklu StarCraft. Ten monumentalny koncert wykonany zostanie przez orkiestrę symfoniczną NFM wraz z chórem – łącznie 120 muzyków.

Te trzy suity symfoniczne inspirowane muzyką ze słynnych tytułów autorstwa Blizzard Entertainment wciągną słuchaczy w wir emocji nie mniejszych niż te wzbudzane przez wspomniane gry. The Symphony of the Storm to wielowątkowe dzieło prezentujące różne aspekty, za które miliony graczy na całym świecie pokochały serie Diablo, World of Warcraft i StarCraft. Z tej okazji kompozytor Neal Acree również pojawi się na miejscu, aby swoją osobą uświetnić Game Music Festival!

Cena Indywidualnych Biletów: The Symphony of the Storm Strefa C – 129 PLN, Strefa B – 139 PLN, Strefa A – 169 PLN, VIP – 249 PLN*
*Bilety VIP (tylko 50 biletów dostępnych) umożliwiają wstęp na sesję meet&greet z kompozytorem – Nealem Acree po koncercie

WYBIERZ MIEJSCA